Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

"Сокіл (Джура)"

Date: 22 травня 2023 о 20:19
151 view

19 і 20 травня у нашому селі Муроване вперше проходила військово-патріотична юнацько-спортивна гра "Сокіл"("Джура").У ній взяло участь 9 закладів освіти Хирівської територіальної громади ,в тому числі і рій "Соколи"нашого закладу освіти.Готувала його учителька фізкультури Мар'яна Печінка .

День видався хмарним,але настрій у всіх був святковий.До закладу прибули гості:міський голова Мирослава Королюк, заступник голови міської ради Микола Най, начальник відділу освіти Микола Нанівський,представник КЗ ЛОР,депутат обласної ради 5 скликань Леонід Охріменко,отаман "Прикарпатської Січі"Микола Середницький,наш учитель,який воює в рядах ЗСУ, Михайло Витівський,які звернулися до учасників змагань з вітальним словом,побажали успіхів у змаганнях.Привітав учнів і місцевий священик отець Богдан Федак.Він прочитав свій вірш і поблагословив учнів.

Розпочали дійство найменші учні нашого закладу Березовська Ілона,Кудревич Соломія і Прокіп Ліза.А ведучими були директор закладу Віра Турій і її заступник з НВР Ірина Дзюбінська.Директор привітала учасників,а заступник директора розповіла присутнім захоплюючі моменти з історії нашого села.

Гра проходила чесно.Увечері палала ватра.Пригощалися учасники кулешем,який готували козаки "Прикарпатської Січі".Ночували у класних приміщеннях.

Море вражень, нові друзі, нові знання, бажання приносити користь своїй країні, своєму народові - такий результат проведення гри,у якій рій "Соколи"зайняв почесне друге місце.

Comments:
Only authorized users can leave comments.